Balıkesir Merhaba Gazetesi

‘BARIŞ MOTOR YENİLEME’

‘BARIŞ MOTOR YENİLEME’
09 Aralık 2014 - 0:16

Genel

DÖRT MEVSİM HİZMETİN ADI  ‘BARIŞ MOTOR YENİLEME’

Söz Sanayide Barış Motor Yenileme işletmecisi Barış Kısacık ‘30 yıllık deneyimle meslekteki sanatı işimize yansıtıyor ve Müşterilerimize sunduğumuz hizmetin haklı gururunu yaşıyoruz’ dedi.

İşletmeci Kısacık, kaza sonrası araçların sağlığından tutun müşterinin üzgün oluşuna kadar her hassasiyeti taşıyarak yaklaşım gösterilmesi gerekliliğini belirtti.

 Hatasız ve kusursuz iş yapmak gayreti ve müşteriyi üzmemeye çalışıyoruz diyen Barış Motor Yenileme işletmecisi Barış Kısacık, sanayide yapılan mesleki sanatın özveriyle buluşturulup, özenli bir şekilde yapılması gerektiğinin altını çizdi.

Barış Kısacık konuşmasında araçların kaza sonrası sigorta işlemlerini de yapan bir birimleri olduğunu açıkladı ve şöyle konuştu: Bir insan sık sık kaza yapmaz fakat hayatın bir gerçeği kaza geçiriyor. sigorta işlemleri ve sigorta işlemlerini takip eden bir birimimiz var. Aracı anahtar teslim yeniden müşteriye teslim ediyoruz. Müşteri kaza yaptığında zaten üzgün oluyor. Aracı ve kendisi için Sağlıklı kararlarda alamıyor. Öncelikle müşterimizi rahatlatmamız gerekiyor. Biz Barış Motor olarak aracı alıp servise alıyoruz. Ehliyet, ruhsat, sigorta poliçelerini alıyoruz. Müşteri için hangisi hayırlıysa ona karar verilsin istiyoruz. Kaza sonrası aracını satmak istiyorsa ya da yaptırmak istiyorsa ne isteniyorsa yardımcı olmak istiyoruz. İşimiz bu. Sanayide dört mevsim bir hayat yaşıyoruz. Olumlu olumsuz her şey yaşanabiliyor. Sabırla bilgilendirmek ve olması gerekenleri anlatmaya çalışıyoruz.

ARACINIZIN MOTORU EMİN ELLERDE

Yeni Sanayi Sitesi esnafı 30 yıllık tecrübemizle işimizin başındayız diyerek işletmeleri için şunları söyledi: Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda servis araçlarımız ile arızalı motorlar, servislerden alınarak atölyemize getirilir. Motor arıza nedenlerinin doğru tespit edilmesi için otomatik yıkama makinasında yağ ve kireçten arındırarak yıkaması yapılır. Kalibrasyonu yapılmış ölçüm aletleri ile revizyon işlemlerine tabii tutulur. İşlemi biten motorlar servis araçları ile sevk edilir. Arıza tespiti konusunda yardımcı olunur. Yapılan işlemler ve muhasebe, bilgisayar ortamında titizlikle takip ve kontrol edilmektedir.

BARIŞ MOTOR YENİLEME DİYOR Kİ;

Günümüzde maliyet yükü ve riski en yüksek işlem motor yenilemedir. Motor yenileme işlemlerinde yaşanan bilinçsizlikler düşük kalitede motor revizyonlarına neden olmakta, yaşanan problemler para ve zaman kaybına, müşteri memnuniyetsizliği ve üretici firmaların imaj zedelenmesine yol açmaktadır. HABER: DURMUŞ ALİ DOĞDU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.