Gündemİlçe Haberleri

Barkod Uygulamasıyla Orman Yönetiminde Dönüşüm

Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü, orman ürünlerinin üretiminden piyasaya sunulmasına kadar olan süreci daha hızlı, sağlıklı ve verimli hale getirmek amacıyla hayata geçirilen "Barkod Uygulaması" eğitimlerine devam ediyor.

Barkod Uygulamasıyla Orman Yönetiminde Dönüşüm

Barkod Uygulamasiyla Orman Yonetiminde Donusum 1
Barkod Uygulamasıyla Orman Yönetiminde Dönüşüm

Eğitimler Devam Ediyor

Orman Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan Barkod Uygulaması’nın etkin kullanımı için düzenlenen eğitimler, Bölge Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştiriliyor. Son olarak, Alaçam Orman İşletme Müdürlüğü ve Gölcük Orman İşletme Şefliği iş birliğiyle eğitimler sürdürüldü.

Barkod Uygulamasiyla Orman Yonetiminde Donusum 2

Barkod Uygulaması Nedir?

Barkod Uygulaması, orman ürünlerinin takibi ve yönetimini kolaylaştıran, iş gücü ve zaman tasarrufu sağlayan bir sistem olarak ön plana çıkıyor. Bu doğrultuda düzenlenen eğitimler, sahadaki personelin daha etkin bir şekilde uygulamayı kullanabilmesini sağlamayı hedefliyor.

Barkod Uygulamasiyla Orman Yonetiminde Donusum 3

Orman Yönetimine Barkod Etkisi

Orman endüstrisinin modern gereksinimlerine cevap vermek adına gerçekleştirilen bu eğitimler, sektörün daha verimli ve rekabetçi bir yapıya kavuşmasına katkı sağlıyor. Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü, ileri teknolojiyi kullanarak orman yönetimi süreçlerini iyileştirmeye devam ediyor.

Haber: Bülten

Örtüaltı Tarımda Balıkesir Merkez Olma Yolunda

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu