Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başaran: “Öznesi Balıkesir Olan Her Konunun Takipçisiyiz”

Başaran: “Öznesi Balıkesir Olan Her Konunun Takipçisiyiz”
25 Mart 2021 - 19:16

Başaran: “Öznesi Balıkesir Olan Her Konunun Takipçisiyiz”

Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, Balıkesir’de çözüm bekleyen sorunlarla ilgili Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu.

Başkan Başaran, Ankara görüşmeleri neticesinde Balıkesir OSB’de yaşanan genel elektrik sistemi ve entegrasyonu ile mahallelerimizin doğalgaz talepleri konusunda gerekli girişimlerin yapıldığını söyledi.

 OSB’DE YAŞANAN ENERJİ SORUNU

AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran Ankara’da öncelikli olarak TEİAŞ Genel Müdürü Orhan Kaldırım’ı ziyaret etti. Balıkesir OSB’de yaşanan genel elektrik sistemi ile entegrasyon konusunda karşılaşılan sıkıntılı durumun ele alındığı görüşmeye; Balıkesir Milletvekilleri Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey, Gönen İlçe Başkanı Merve Üncük İşgüden ve ayrıca Balıkesir OSB Müdürü Mesut Eray’da. TEİAŞ Genel Müdürü Orhan Kaldırım’ın sorunun ivedilikle çözümü noktasında gerekli Müdahaleyi derhal yaptığını belirten Başkan Ekrem Başaran, “Balıkesir OSB’de yaşanan genel elektrik sistemi ile entegrasyon konusunda karşılaşılan sıkıntılı durum acil çözümlenmesi gereken konuların başında geliyordu. Yaptığımız görüşme sonucunda TEİAŞ Genel Müdürümüz Orhan Kaldırım, ayrıca sorununun çözümü için gerekli talimatları vererek problemi çözdü. Balıkesir’e ve ayrıca OSB’deki Sanayicilerimize hayırlı olsun” dedi.

 “GÖNEN’DE DOĞALGAZ TALEPLERİNE YÖNELİK GÖRÜŞTÜLER”

“Öznesi Balıkesir olan her konunun takipçisi olacağız” diyen Başaran, Gönen Sarıköy ve Bandırma Aksakal Mahallelerinde yaşanan doğalgaz talepleri ile ilgili ise çözüm arama çalışmalarının sürdüğünü dile getirdi. EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz ve BOTAŞ Genel Müdürü Burhan Özcan’ı ziyaret eden Başkan Başaran ayrıca  “EPDK Başkanımız ve BOTAŞ Genel Müdürümüz ile Gönen Sarıköy ve Bandırma Aksakal mahallelerimiz için doğalgaz meselesini ele aldık. Bu konuda; gerek İl Başkanlığı olarak, gerekse İlçe Başkanlıklarımızla birlikte işin çözümü için gereken çalışmayı ve takibimizi yapacağız” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.