Balıkesir Merhaba Gazetesi

BAŞARIYI ÖDÜLLENDİRDİ

BAŞARIYI ÖDÜLLENDİRDİ
15 Mart 2016 - 0:27

Genel

KAYMAKAM ÖĞRENCİLERİ KUTLADI

Karesi Gazi İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin atletizm dalında aldıkları başarılardan dolayı Balıkesir Karesi Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, öğrencileri makamında ağırladı ve başarılarından dolayı öğrencileri kutladı.

Gazi İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Gençlik ve Spor Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu puanlı atletizm yarışmalarında küçük erkekler 100 metre yarışında İsmail Özdamar birinci oldu. 1000 Metre yarışında da  Oğuzhan Dağdeviren birinci olarak başarılı bir sonuç aldı. Atlama dalında yine Oğuzhan Dağdeviren 4. Olurken, bayrak yarışında okul erkek takımı üçüncü oldu. Gazi İmam Hatip Ortaokulu, küçük erkekler kategorisinde il birincisi olarak büyük bir başarıya imza attı.. Yine Gazi İmam Hatip Ortaokulu kızlar kategorisinde Özlem Yavaş, yüksek atlama dalında ikinci olurken, 800 metre yarışında Alanur Çürük dördüncü oldu. Gazi İmam Hatip Ortaokulu, kızlar bayrak yarışında dördüncü olarak atletizmde başarılı bir sonuç aldılar.

‘Hep Yanlarındayız’

Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay, Gazi İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Osman Akyar ve öğrenciler, Karesi Kaymakamı Ahmet Erdoğdu’yu makamında ziyaret etti. Dün gerçekleşen ziyarette Karesi Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, öğrencileri başarılarından dolayı kutladı. Kaymakam Erdoğdu, ‘Öğrencilerimiz atletizm dalında başarılı sonuçlar aldılar. Bu başarılı öğrencilerimizi kutluyoruz. Her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz.’ Dedi. Gazi İmam Hatip Ortaokulunun başarılı öğrencilerine Karesi Kaymakamı Ahmet Erdoğdu tarafından kitap hediye edildi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.