Balıkesir Merhaba Gazetesi

BASİAD: “Üye Şirketlerimiz Aile Anayasalarını Yazdı” 

BASİAD: “Üye Şirketlerimiz Aile Anayasalarını Yazdı” 
24 Ağustos 2021 - 12:02

BASİAD: “Üye Şirketlerimiz Aile Anayasalarını Yazdı”

BASİAD Balıkesir Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin “İşletmelerde Değer Artışı” adı altında; Güney Marmara Kalkınma Ajansı finansal desteği ile yürüttüğü proje meyvelerini vermeye başladı.

BASİAD; Güney Marmara Kalkınma Ajansı desteği ile; İşletmelerde Stratejik Yapılanma programı çerçevesinde; 24 ay süreli “İşletmelerde Değer Artışı” adı altında bir proje yürütüyor. Proje 4 farklı modülden oluşuyor.

Balıkesirli 10 Firma Katıldı

BASİAD Başkan Yardımcısı Selçuk Savaş: “Projenin ana faaliyet alanı Balıkesirli Şirketlerin sürdürülebilirlik adına giderek eksikliğini fazlası ile hissetmeye başladığı Aile Anayasasının yazılması ve nesiller arası yönetişim sisteminin kurulmasıdır. Büyük bir memnuniyet ile ifade etmek isterim ki projeye katılan BASİAD Üyesi olan 10 Balıkesir firmamız Aile Anayasası çalışmalarını tamamlayarak sürecin sonunda anayasalarına kavuştular. Buradan özellikle üretim yapan ve ikinci nesil sonrası yönetimin şekillenmeye başladığı işletmelerimize seslenmek istiyorum. Aile Anayasası yazma sürecini tamamlayan işletmelerimiz ile temasa geçin. Süreç hakkında ve proje hakkında bilgi alın ve şirketinizin bir aile anayasasına olan ihtiyacını yeniden gözden geçirin.” Dedi.

Aile Anayasasına Kavuşan Şirketler

BASİAD’ın gerçekleştirmekte olduğu projenin ana faaliyeti olan; Aile Anayasası çalışmalarına; Bekkiler Metal A.Ş. /Beksan A.Ş.Küçük Çiftlik Tohumculuk Ltd. Şti. Çelmak Tarım Makinaları Ltd. Şti.  Baykan Mobilya Sanayi Ticaret Ltd. Şti. Sanelpan Elektrik Pano Sanayi A.Ş..Köse İnşaat A.Ş  Erdoğanlar Makina Sanayi Savaşlar Tesisat Sanayi Ltd. Şti. Doğan Makina Ercan Taş Ocağı İşletmeleri Ticaret Sanayi Ltd. Şti.Katılarak tüm aile bireylerinin katılımı ile işyerlerinde gerçekleştirilen fiili çalışmalar sonucu Aile Anayasalarına kavuştular.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.