Gündemİlçe Haberleri

Başkan Akın, Hayvan Pazarı Esnafıyla Buluştu

Akın,Yapılacak Çalışmaları Anlattı

Başkanı Akın, Hayvan Pazarı Esnafıyla Buluştu

Akın,Yapılacak Çalışmaları Anlattı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, güne Hayvan Pazarı’nda esnafı ziyaret ederek başladı. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde esnafa bereketli kazançlar dileyen Başkan Akın, padokları gezerek esnafla tek tek ilgilendi ve sorunlarını dinledi.

Baskani Akin Hayvan Pazari Esnafiyla Bulustu 1

Hayvan Pazarı şartlarını iyileştireceklerini belirten Başkan Akın, padokların rüzgardan korunması için yan açıklıkların tek tarafının kapatılacağını açıkladı. Ayrıca, gübrelerin aktığı ızgaraların genişletileceğini ve yeni demir ızgaraların takılacağını belirtti. Bu adımlarla pazarın daha hijyenik ve steril bir ortama kavuşturulacağını ve esnafın işlerini kolaylaştıracağını vurguladı.

Baskani Akin Hayvan Pazari Esnafiyla Bulustu 2

Başkan Ahmet Akın, ziyaret sırasında “Büyük küçük demeden tüm sorunları çözeceğiz. Esnafımız, bizlerin kıymetlileri. Balıkesir, tarım ve hayvancılığın en güzel şekilde yapılacağı şehirlerden bir tanesi. Gerçekleştireceğimiz çalışmalarla şehrimizi bu konuda hak ettiği seviyeye getirecek ve üreticilerimizin daha çok kar elde edeceği çalışmaları ortaya koyacağız” dedi.

Başkan Deveciler, Kırsal Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu