Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Aksoy: “2021’de Adalara Değer Katmaya Devam Edeceğiz”

Başkan Aksoy: “2021’de Adalara Değer Katmaya Devam Edeceğiz”
01 Ocak 2021 - 13:45

Başkan Aksoy: “2021’de Adalara Değer Katmaya Devam Edeceğiz”

 

Başkan Aksoy: “2021’de Adalara Değer Katmaya Devam Edeceğiz”. Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, “ 2021 yılında Adalarımıza yeni hizmetler ile değer katmaya devam edeceğiz dedi.

“ADALARA DEĞER KATMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy yeni yıla girmeye saatler kala ada sakinlerin yani yılını kutladığı bir açıklamada bulundu. Başkan Süleyman Aksoy açıklamasında 2020yılının pandemi gölgesinde geçtiğini söyleyerek 2021 yılında salgının sona ermesini temenni ettiğini belirtti.Aksoy açıklamasında, “Kıymetli hemşehrilerim, Dünyamız ile birlikte ülkemizin de büyük bir salgın ile mücadele içerisinde olduğu 2020 yılını geride bırakırken 2021 yılının dünyamıza, ülkemize, şehrimize, milletimize ve hemşehrilerime; başta sağlık olmak üzere barış, huzur ve esenlikler getirmesini diliyorum. Marmara Adalarımızda insan odaklı hizmet anlayışımızla çevre ve doğaya saygılı projelerimize 2021 yılında daha güzellerini ekleyerek turizm cenneti Adalarımıza değer katmaya devam edeceğiz. ”dedi.

DESTEKLERE TEŞEKKÜR

Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy Ada sakinlerinin 2020 yılında yapılan çalışmalara gösterdikleri destekler için teşekkür ederek, “Değerli hemşehrilerim, önceki yıllarda olduğu gibi 2020 yılında da yapmış olduğumuz projelere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyor, vatandaş belediye iş birliğinin gelişmesinden memnuniyet ve onur duyuyorum.2021 yılının sağlıkla sıhhatle birlik ve beraberlik içinde, çalışacağımız ve üreteceğimiz bir yıl olması temennisi ile yeni yılınızı en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarım.” dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.