Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Avcı Gençlerle Güne Merhaba Dedi

Başkan Avcı Gençlerle Güne Merhaba Dedi
25 Ağustos 2021 - 18:35

Başkan Avcı Gençlerle Güne Merhaba Dedi

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, ALGEM birimi “Başkanla Güne Merhaba” programı kapsamında İsmail Akçay Parkı ve Plevne Millet Kıraathanesi bahçesinde gençler ile bir araya geldi.

“BAŞKANLA GÜNE MERHABA”NIN İKİNCİSİ DÜZENLENDİLER

Altıeylül Belediyesi ile vatandaşlar arasındaki en güzel köprüleri kuran ALGEM birimi, daha önce çocuklar ile gerçekleştirilen “Başkanla Güne Merhaba” programını organize etmişti. Çocukların hayallerini ve hedeflerini dinleyip onlara yol gösteren Başkan Avcı, bu sefer de genç nesil ile bir araya gelerek sohbet etti. Çocuklar, gençler, yetişkinler ve güçlü anneler için başlatılan bu programın çocuklar için gerçekleştirilen birinci kısmından sonra şimdi de gençler için ikinci “Başkanla Güne Merhaba” programı ALGEM birimi tarafından organize ettiler. İsmail Akçay Parkı ve Plevne Millet Kıraathanesi bahçesinde ikincisi düzenlenen programın devam ettirilerek başta gençler ve çocuklar olmak üzere tüm Altıeylül’e ulaşılarak güzel sonuçlar ortaya çıkması hedefliyorlar.

BAŞKAN AVCI “BİZLER SİZE ÇOK DEĞER VERİYORUZ”

Altıeylül Belediyesi bünyesinde yürütülen her organizasyonda olduğu gibi insan ve insan ilişkileri ön planda tutularak yol haritası belirleniyor. Genç nesilleri geleceğimiz olarak görüyoruz ve onlara yatırım yapmaktan da geri durmuyoruz diyen Başkan Avcı, gençler ile yaptığı hoş sohbet ile birlikte onların talep ve ayrıca önerilerini de dikkatle dinleyerek gerekli talimatları verdi. Başkan Avcı “Daha önce de çocuklarımız ile bir araya gelerek bu etkinliği gerçekleştirmiştik. Bugün de gençlerimiz ile bir araya gelerek güzel bir etkinliğe ev sahipliği yapmış olduk.

Bizler imkânlar el verdiği ölçüde her zaman gençlerimizin yanındayız ve yine imkânların müsaade ettiği ölçüde gençlerimizin isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Buradan tüm gençlere sesleniyorum. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Kendinizi değerli görün ve ben bu ülke için ne yapabilirim diye düşünün. Eğer bir projeniz, bir fikriniz ya da gerçekleşmesini istediğiniz bir hayaliniz varsa ayrıca lütfen çekinmeden bize ulaşarak bildirin. Bizler size çok değer veriyoruz.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.