Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Avcı “Uçurtmasız Çocuk Kalmasın”

Başkan Avcı “Uçurtmasız Çocuk Kalmasın”
08 Kasım 2021 - 13:36

Başkan Avcı “Uçurtmasız Çocuk Kalmasın”

Altıeylül Belediyesi, daha önce organize ettiği uçurtma şenliğine çocukların göstermiş olduğu yoğun ilginin ardından 2’nci uçurtma şenliğini de düzenledi.

Bahçelievler Mahallesi Rüzgâr Caddesi Diş Hastanesi Karşısında bulunan yürüyüş parkurunda daha önce organize edilen uçurtma şenliğinin ikincisi düzenlendi.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı “1’nci uçurtma şenliğimizi organize ettikten sonra sevgili evlatlarımızın talebi üzerine 2’nci uçurtma şenliğimizi de düzenleyerek bir nebze de olsa onların yüzlerini güldürdüğümüzü düşünüyoruz. Onların mutlu olması demek bizim mutlu olmamız demektir. Çünkü onlar bizim geleceğimiz.  Daha önceki organizasyonumuzda uçurtmaya ulaşamayan çocuklarımız olmuştu. Bu durum bizleri çok üzdü. Hızlı bir şekilde organize olarak uçurtmaya ulaşamayan tüm çocuklarımıza uçurtmalarını teslim ettik. 2’ncisini düzenlediğimiz uçurtma şenliğimizde ise uçurtmasız kalan evladımız olmadı. Bundan sonraki süreçte de inşallah 23 Nisan’da yine aynı yerde uçurtmalarımız ile gökyüzünü süslemeyi planlıyoruz.” dedi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.