Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Avcı’dan Çocuklara Uçurtma Müjdesi

Başkan Avcı’dan Çocuklara Uçurtma Müjdesi
19 Ekim 2021 - 16:06

Başkan Avcı’dan Çocuklara Uçurtma Müjdesi

Altıeylül Belediyesi’nce düzenlenen uçurtma şenliğine gösterilen yoğun ilgiden dolayı uçurtma tedarik edemeyen çocukların adreslerine Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’nın talimatıyla uçurtmaları teslim edildi.

“Uçurtma Bahane! Gönül Çocuk Olmak İster” sloganıyla vatandaşlar ile buluşan Altıeylül Belediyesi, çocuklara uçurtmalarını teslim etti.

860 ADRESE 1081 UÇURTMA ULAŞTIRDILAR

Altıeylül Belediyesi, genç nesil için düzenlediği etkinlik ve çeşitli organizasyonları sürdürüyor . “Uçurtma Bahane! Gönül Çocuk Olmak İster” sloganıyla düzenlenen uçurtma etkinliğine vatandaşlarca gösterilen ilginin yoğunluğundan dolayı uçurtma tedarik edemeyen çocuklara uçurtmalarını evlerine kadar getireceği sözünü veren Başkan Avcı, verdiği sözde durarak uçurtmalarını teslim etti.

Başkan Avcı “ 26 Eylül’de düzenlediğimiz uçurtma şenliğimizden tüm Balıkesirli hemşehrilerim memnun ayrılmışlardı. Fakat ilginin yoğun olmasından dolayı bazı çocuklarımız uçurtmalarına ulaşmada sıkıntı yaşadı. Bu durum da bizleri ziyadesiyle üzdü. Bizler de akabinde uçurtma tedarik edemeyen aileleri belirleyerek çalışmalarımıza başladık. Nihayetinde de Allah’ın izniyle 860 adrese 1081 adet uçurtmayı ulaştırdık. Daha önce gönül almaya; gönülde kalmaya devam edeceğiz demiştik. Gönül almanın gönülde kalmanın mutluluğunu tüm Altıeylül Belediyesi olarak yaşadığımızı söylemekten gurur duyuyoruz. İnşallah vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi gören uçurtma şenliğimizin tekrarını en kısa sürede gerçekleştireceğiz.” dedi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.