İlçe HaberleriSiyaset

Başkan Aydemir: “Başkan Akın Vaatlerini Tutmadı”

AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir, yaptığı açıklamada seçimlerden sonra Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’ın vaatlerini ve sözünü tutmadığını iddia etti. Başkan Aydemir, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Her geçen gün CHP’li belediyelerde yaşanan işçi kıyımlarına, personele uygulanan mobinglere, verilen sözlerin tutulmayışına şahit oluyoruz. " dedi.

Başkan Aydemir: “Başkan Akın Vaatlerini Tutmadı”

Ak Parti Il Baskani Mehmet Aydemirin Aci Gunu 2
Başkan Aydemir: “Başkan Akın Vaatlerini Tutmadı”

“Ailem dediğiniz Balıkesir’de her geçen gün huzur kaçmakta”

Başkan Aydemir, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’a hitaben sosyal medya hesaplarından da bir video yayınladı. Videoda Aydemir, şu sözlere yer verdi: “Sayın Başkan Akın, her platformda Balıkesir benim ailem vurgusu yapmıştınız. Ailem dediğiniz Balıkesir’de her geçen gün huzur kaçmakta. Yaptığınız tasarruflarla övünürken, Balıkesir’in hafızasını bilmeyen ithal daire başkanlarına, huzur hakkı kapsamında ödenen ekstra ücretler ve lojman desteği adı altında yapılan kıyaklar, gündemden hiç düşmüyor.” dedi.

Başkan Aydemir: &Quot;Başkan Akın Vaatlerini Tutmadı&Quot;
Başkan Aydemir: “Başkan Akın Vaatlerini Tutmadı”

“Seçimden önce olduğu gibi şimdi de çıkın ve rahatlatın”

Sözlerine “Göreve gelişinizden bu yana yapılan işçi kıyımları ile personele uygulanan mobbinglerle hakkaniyetten uzak adaletsiz bu yönetim anlayışı, günden güne şehre sirayet ediyor. Hala daha, belediyede, işten çıkarılma korkusuyla, şu kadar kişilik listede ben de var mıyım diye, stres altında görevini yapmaya çalışan personeli, seçimden önce olduğu gibi şimdi de çıkın ve rahatlatın. Benim ailem dediğiniz Balıkesir’e bunu borçlusunuz.”

Haber: Bülten

Bakanlık’tan Turhan Çömez’e Dava

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu