Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan baytar ‘öğrencilerimiz değerli’

Başkan baytar ‘öğrencilerimiz değerli’
01 Ekim 2015 - 0:16

Genel

Gazi Evrenos İlkokulunda  2015 – 2016 eğitim sezonu nedeniyle ilköğretim haftası kutlandı.
İvrindi Belediye Başkanı Recai Baytar “Öğrencilerimizin eğitimi bizler için önemli İvrindimiz’de ve Balıkesir’de bulunan tüm okullarımızdaki öğrencilerimize büyük başarılar elde edecekleri bir dönem diliyorum” dedi.
Kutlama   ilçe Milli Eğitim Müdürü Salim Karaboğa’nın Atatürk  anıtına çelenk koyması ve Saygı duruşunda bulunulması, İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Ardından Gazievrenos İlkokulunda devam eden programa İlçe Kaymakamı Bekir Çelik, Belediye Başkanı Recai Baytar, Garnizon Komutan Vekili Tuncay Erden , Milli Eğitim Müdürü Salim Karaboğa, Daire Amirleri öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı. Açılış konuşmasını  Okul Müdürü Osman Efe yaptı. Günün anlam ve önemi üzerinde konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Karaboğa tüm öğrencilere başarılı bir yıl diledi ve Okuma yazmanın önemini, öğrenmenin kişiye ve topluma sağladığı faydaları anlattı. Karaboğa ” Okul, toplu yaşamayı, bilgi ve becerileri anlattı.

Eğitim ve öğretim yuvası olarak, sizlere çeşitli bilgiler verir. Öğretmen ve öğrencilerimizin İlköğretim Haftasını kutlarım” dedi. Gazievrenos İlkokulu öğrencileri tarafından Halk oyunları gösterisilerininde yapıldığı törende İvrindi Belediye Başkanı Recai Baytar’ öğrencilerimizin eğitimi bizler için önemli İvrindimizde ve Balıkesir’de bulunan tüm okullarımızdaki öğrencilerimize büyük başarılar elde edecekleri bir dönem diliyorum’dedi.KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.