Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Cankul Köylüyle Keşkek Yaptı

Başkan Cankul Köylüyle Keşkek Yaptı
27 Temmuz 2021 - 15:08

Başkan Cankul Köylüyle Keşkek Yaptı

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul ilçede düğün cemiyetleri ve üzüntülü olanların taziye evlerine başsağlığı ziyaretlerini sürdürüyor. İlçede her hafta ayrı bir mahalle ziyareti ile vatandaşlarla buluşan Başkan İsmail Cankul,halkı dinleyip isteklerine çözüm olmayı sürdürüyor.

Başkan Halka Birlikte Keşkek Dövdü

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul belediye ekiplerinin rutin hizmetleri yerine getirdiğini belirtti. Yapılan çalışmalar sırasında göreve gelir gelmez sorumluluk bilincini en üst seviyede taşıdıklarının altını çizen Başkan Cankul ayrıca “Kepsut için vefamız ve bir sorumluluğumuz var. Biz bu toprağın insanıyız. Biriz ve beraberiz. Hizmet yapmak için önce gönülden çalışmak gerekir ki biz buna her zaman gönülden hazırdık ve bu anlayışlada çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz” dedi. Geçtiğimiz günlerde Ahmetölen mahallesindeki bir düğün cemiyetine katılan Başkan Cankul düğünlerdeki keşkek geleneğini bozmadı. Kazanda pişen keşkek dövme işlemini eline geçirdiği kepçe ile kendisi de yaptı ve  ayrıca “Birlikten kuvvet birlikten güzellikler ve bereket doğar” dedi.

Sette Boyu Millet Bahçesi Çalışması Sürüyor

Kepsut Millet Bahçesi çalışmaları sürüyor. İlçeye kazandırılacak olan nefes alma mekanı diye anılan millet bahçesi için belediye ekiplerinin çalışmalarını yürüttüklerini söyleyen Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul bu çalışmaya ilişkin; “Bizler Vefalı Yurt Kepsut’umuz için durmadan yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz, ilçemize kazandıracağımız büyük bir hizmetin çalışmaları ayrıca aralıksız devam ediyor.Balıkesir’imizin en büyük Millet Bahçesi olacak olan Sette Boyu Millet Bahçemizin 2. Etap çalışmalarını sürdürüyoruz.Vefalı Yurt Kepsut’umuz için ayrıca hep daha iyisi için çalışmaya devam edeceğiz.”dedi.Semra Aman Akyürek

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.