İlçe HaberleriSiyaset

Başkan Deniz: ‘Balıkesir’de seçimi biz belirleyeceğiz’

Balıkesir'de 31 Mart yerel seçimlerine yaklaşırken, Gelecek Partisi'nin Balıkesir İl Başkanı Burhan Deniz, parti olarak önemli bir rol üstleneceklerini belirtti.

Başkan Deniz: ‘Balıkesir’de seçimi biz belirleyeceğiz’

Baskan Denizbalikesirde Secimi Biz Belirleyecegiz 1
Başkan Deniz: ‘Balıkesir’De Seçimi Biz Belirleyeceğiz’

“Güç belirleyici aktör Gelecek Partisi”

Deniz Gelecek Partisi’nin son beş yılda önemli bir siyasi aktör haline geldiğini söyledi. Partinin Balıkesir ve ülke siyasetine etkisinin giderek arttığını vurguladı. Deniz, “Göz ardı edilemeyecek bir gerçek var: Türkiye’nin ve Balıkesir’in en önemli, güç belirleyici aktörü Gelecek Partisi’dir. Bundan sonra bizlere ‘Hangi ittifakta yer alacaksınız?’ sorusu sorulmayacak. Ülkeyi ve Balıkesir’i nasıl yöneteceksiniz?’ sorusu sorulacak. Zaten sorulması gereken soru da budur.” şeklinde konuştu.

“Seçimlerin Belirleyicisi Olacağız”

Balıkesir İl Başkanı olarak, Gelecek Partisi’nin öncelikle bu temel sorularla ilgilendiklerini dile getiren Deniz, “Balıkesir ve ilçelerinde Gelecek Partisi seçimlerde belirleyici parti olacaktır.” ifadelerini kullandı. Gelecek Partisi’nin Balıkesir’de giderek daha fazla etkili olduğunu savunan Deniz, partilerinin Balıkesir ve ülkenin geleceğine yönelik yapıcı ve etkili politikalarıyla ön plana çıktığını belirtti. Gelecek Partisi’nin seçimlerdeki başarısının, Balıkesir’in ve ülkenin geleceği için kritik bir rol oynayacağını vurguladı.

Haber: Bülten

Köybaşı Büyükşehir’in Hediye Faturasını Eleştirdi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu