Gündemİlçe Haberleri

Başkan Deveciler, Kırsal Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Mahalle Muhtarları ve Vatandaşlarla İstişarede Bulundu

Başkan Deveciler, Kırsal Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Mahalle Muhtarları ve Vatandaşlarla İstişarede Bulundu

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Karadere, Kurucaoluk, Şahinler, Şarköy, Yaylacık ve Bahadınlı kırsal mahallelerinde vatandaşlar ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Deveciler, ziyaretlerde mahalle sakinlerine hitap ederek, kırsal mahallelere yönelik yapılan çalışmaları anlattı.

Baskan Deveciler Kirsal Mahalle Ziyaretlerini Surduruyor 1

Başkan Deveciler, mahallelerin güzelliğine güzellik katmak için gece gündüz demeden gayret ettiklerini belirtti. Mahalle ziyaretlerinde muhtarların ve mahalle sakinlerinin 31 Mart Mahalli İdari Seçimlerinde verdikleri destek için teşekkürlerini ileten Deveciler, mahallelilerin sorunlarını dinlediklerini ve her mahalleye eşit hizmet götürme anlayışıyla çalıştıklarını vurguladı.

Baskan Deveciler Kirsal Mahalle Ziyaretlerini Surduruyor 2

Deveciler, program dahilinde mahallelerden gelen istek, talep ve önerilerin değerlendirilerek çözüme kavuşturulacağını ifade etti. Kendisine desteklerini esirgemeyen vatandaşlara teşekkür eden Deveciler, mahalle muhtarları ve vatandaşların hoş sohbetleri için de ayrıca teşekkür etti.

Baskan Deveciler Kirsal Mahalle Ziyaretlerini Surduruyor 3

Mahalle muhtarları ve vatandaşlar da yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Deveciler’e teşekkürlerini ileterek, kendisine ikramlarda bulundular.

3. Ulubeyler Yağlı Pehlivan Güreşleri İçin Hazırlıklar Tamam

Bülten

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu