İlçe HaberleriSiyaset

Başkan Deveciler’in Yeri Görevi Belli Oldu

Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği, bölgedeki çevre koruma çabalarını güçlendirmek ve yerel yönetimler arasında işbirliğini artırmak amacıyla yeni bir döneme giriş yapıyor. Birlik, yapılan seçimlerle birlikte Ali Kemal Deveciler'i yeni başkanları olarak belirledi.

Başkan Deveciler’in Yeri Görevi Belli Oldu

Baskan Devecilerin Yeri Gorevi Belli Oldu 1
Başkan Deveciler’In Yeri Görevi Belli Oldu

Sürdürülebilir Gelecek İçin Çalışacak

74 belediyenin üye olduğu Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği, çevrenin korunması ve bölgenin ekolojik dengesinin gözetilmesi misyonunu benimseyerek çalışmalarına devam ediyor. Yeni başkan Ali Kemal Deveciler, bu misyon doğrultusunda birlik içinde hareket ederek bölgedeki çevre dostu uygulamaları artırmayı ve sürdürülebilir bir gelecek için çalışmayı hedefliyor.

Yeni Yönetim Kadrosu Oluştu

Seçimler sonrasında yapılan divan üyeleri, meclis başkan vekili, encümen üyeleri ve komisyon üyelerinin belirlenmesiyle birlikte gündem maddeleri görüşülerek toplantı sona erdi. Yeni yönetim kadrosunda Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş 1. Başkanvekili olarak seçilirken, Alaşehir Belediye Meclis Üyesi Coşkun Tanış ise 2. Meclis Başkan Vekili olarak göreve getirildi.

“Bölge halkımız için hayırlı uğurlu olsun”

Başkan Ali Kemal Deveciler, seçilmesinin kendisi için bir onur olduğunu belirterek, “Birlik üyesi tüm arkadaşlarıma beni bu göreve layık gördükleri için teşekkür ediyorum. Birliğimizin vizyon ve misyonuna uygun şekilde birlikte çok güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Bölge halkımız için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Haber: Bülten

Başkan Deveciler Esnaf İçin Nezih Ortam Arıyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu