İlçe HaberleriSiyaset

Başkan Dinçer: “Bazı çıkarcı kişilerin elinden geri alıyoruz”

Marmara Adaları Belediye Başkanı Aydın Dinçer, belediyenin tapulu ancak bedelsiz kullanılan zeytinlik ve diğer alanlarını geri alacağını duyurdu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Dinçer "Zeytinliklerimizi Geri Alıyoruz!" dedi.

Başkan Dinçer: “Bazı çıkarcı kişilerin elinden geri alıyoruz”

Chpli Aydin Dincer Marmara Adalar Belediye Baskani Secildi 1

“Bazı çıkarcı kişilerin elinden çok yakında geri alıyoruz”

Marmara Adaları Belediye Başkanı Aydın Dinçer, belediyenin tapulu ancak bedelsiz kullanılan zeytinlik ve diğer alanlarını geri alma kararlılığını dile getirdi. Dinçer, yaptığı açıklamada, “Tapuları Belediyemize ait ancak hiçbir bedel ödemeden kullanılan zeytinliklerimizi ve diğer alanlarımızı bazı çıkarcı kişilerin elinden çok yakında geri alıyoruz. Kimse Halkın malına çökemez. Seçilmiş de olsa. Demek ki beni istememelerinin sebebi belli oldu.” ifadelerini kullandı.

Baskan Dincer Bazi Cikarci Kisilerin Elinden Geri Aliyoruz 2

Yorumlarda Başkan Dinçer’e Destek

Dinçer, belediye olarak halkın malına sahip çıkmakta kararlı olduklarını vurgulayarak, bu adımın Marmara Adaları’nın geleceği için önemli olduğunu belirtti. Başkan Aydın Dinçer’in bu paylaşımının altında Marmara Ada sakinleri Başkana destek verdi. Kullanıcılar, ” Başaŕılar seninle olsun rast gelsin” , “Daha neler çıkacak neler”, “Sonuna kadar yanındayiz başkan.” gibi yorumlar yaptı.

Baskan Dincer Bazi Cikarci Kisilerin Elinden Geri Aliyoruz 1

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu