Gündemİlçe Haberleri

Başkan Ergin İlk İftarını Hemşehrileriyle Yaptı

Ayvalık Belediye Başkanı ve Ayvalık CHP Belediye Başkan adayı Mesut Ergin, Ramazan ayının ilk iftarında Ayvalık halkıyla bir araya geldi. Geleneksel iftar yemeği, Dr. Fazıl Doğan Meydanı'nda (At Arabacılar Meydanı) kurulan iftar sofrasında yüzlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

Başkan Ergin İlk İftarını Hemşehrileriyle Yaptı

Baskan Ergin Ilk Iftarini Hemsehrileriyle Yapti 1

“Bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum”

Başkan Mesut Ergin, bu geleneksel iftar sofrasında Ayvalıklı hemşehrileriyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. İftarın ardından bir konuşma yapan Başkan Ergin, “Ramazan ayının ilk gününde, ilk iftarında bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Ramazan ayı boyunca iftar sofralarına katılıyoruz. O güzel ortamlarda, dostlarımızla, arkadaşlarımızla Ayvalıklı hemşehrilerimizle bir arada oluyoruz. Gönül isterdi her sofraya konuk olayım. Tabii bunun mümkün olamayacağı için böylesi bir iftar sofrası düzenleyip, Ramazan Bayramı’na kadar hemşehrilerimle bu özel iftar gecesinde buluşmak bir arada olmak istedik. Bayramda da gerçek anlamdaki bayram sevincini yaşamımızın her alanında; iyilik, sevgi, sağlık, dostluk olarak yaşamalıyız” dedi.

Baskan Ergin Ilk Iftarini Hemsehrileriyle Yapti 2

Çay Eşliğinde Akşam Sohbeti

Başkan Ergin, iftarın ardından Hamdibey Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek akşam sohbetinde bulundu. Hamdibey Kayaspor Tesisleri’nde gerçekleşen buluşmada çaylar içilirken, mahalle sakinleriyle samimi sohbetler gerçekleştirildi. Başkan Ergin, mahalle sakinlerine yaptıkları ve yapacakları hakkında bilgi verirken, birlikteliğin daha büyük başarıları müjdeleyeceğini ifade etti.

Haber: Bülten

Ramazan Ayında Orman Müdürlüğünden Sıkı Politika

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu