Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Ergin’den Kırcalar’a Ziyaret

Başkan Ergin’den Kırcalar’a Ziyaret
08 Kasım 2021 - 13:24

Başkan Ergin’den Kırcalar’a Ziyaret

Ayvalık ilçe sınırlarında kalan 16 köyü düzenli aralıklarla ziyaret eden Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin mahalle sakinleriyle buluşarak sorunları yerinde dinliyor birlikte çözümler üretiyor.

Başkan Ergin, “Programımıza aldığımız Kırcalar Mahallesi’nde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Muhtarımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini dikkatle dinledik ve notlar aldık, sorunlu yerleri birlikte inceledik. Köy ziyaretlerine covid-19 pandemisi sürecinde ara vermek zorunda kalmıştık. Yeni yılla başladık ve ayrıca düzenli olarak her köyümüzü defalarca ziyaret ediyoruz. Köy yerinde köy havasında sohbetler keyifli geçiyor, ayrıca hem de sorunları yerinde tespit ederek çözümlerini hızlandırmış oluyoruz” dedi.

Başkan Ergin hafta içinde Kırcalar Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Köy kahvesinde başlayan keyifli sohbetin ardından, köyün sokaklarını muhtar ve vatandaşların eşliğinde belediye teknik ekibiyle birlikte gezen Başkan Ergin, “Fen, temizlik, park bahçeler, destek hizmetleri ve ayrıca zabıta müdürleriyle birlikte tespit ettiğimiz sorunları, aciliyet sırasına göre iş programımıza aldık. İvedilikle çözümlenmesi için belediyemizin tüm olanaklarını seferber ediyoruz. Çözüme kavuşturulan sıkıntıların bir daha yaşanmaması için belirli aralıklarla denetimlerimizi sürdürüyoruz” dedi.

Kırsal mahalle ziyaretlerine bir yenisi daha ekleyen  Başkan Ergin’e Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ayvalık İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı, belediye meclis üyeleri Ethem Vardı, Merih Arslan, Semih Varol, Ethem Vardı, Hüseyin Ergin, İbrahim Mühürdaroğlu ve ayrıca Kırcalar Mahalle Muhtarı Yener Aktaş da eşlik etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.