Gündemİlçe Haberleri

Başkan Ergin’den Müjdeli Haber

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, doğalgazda yeni bir dönemin kapılarını araladıklarını duyurdu.

Başkan Ergin’den Müjdeli Haber

Baskan Erginden Mujdeli Haber 1
Başkan Ergin’Den Müjdeli Haber

“Haftaya güzel bir haberle başlayalım”

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin Doğalgaz’da 2. Etap çalışmalarının başladığını duyurdu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ergin “Haftaya güzel bir haberle başlayalım. Doğalgaz’da 2. Etap çalışmaları 150 Evler Mahallemiz’de başlıyor.” dedi.

Baskan Erginden Mujdeli Haber 2
Başkan Ergin’Den Müjdeli Haber

“Kentimizi doğalgazla buluşturmaya devam edeceğiz”

Kent genelinde doğalgazın yaygınlaştırılması için büyük çaba harcadıklarını vurgulayan Başkan Ergin, 2024 Yatırım Programı’na Ayvalık’ın da dahil edilmesini sağladıklarını belirtti. Bu çerçevede, Kipa Evleri’nden sonra şimdi de 150 Evler Mahallesi’nin doğalgazla buluşturulacağını ifade etti. Ergin, çalışmaların hız kazanması ve kalan bölgelerde de doğalgazın sağlanması için AKSA Doğalgaz Dağıtım ve diğer ilgili paydaşlarla işbirliği içinde olduklarını dile getirdi. Ayvalık halkına doğalgazın getireceği kolaylıkları anlatan Başkan Ergin, şunları söyledi: “AKSA Doğalgaz Dağıtım işbirliği ile yürütülen çalışmalarla kentimizi doğalgazla buluşturmaya devam edeceğiz. Herkese teşekkür ediyor, hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum.

Haber: Bülten

5 Ülke, 25 Ekip, 1106 Dansçı Ayvalık’ta Buluştu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu