Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Ersoy Çakırdere’deydi 

Başkan Ersoy Çakırdere’deydi 
04 Kasım 2014 - 0:13

Genel

**Çakırdere mahallesini ziyaret eden Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy’u kadınlar, ev yemekleri ile ağırladı.

**Başkan Ersoy, çalışmaları denetledi, halkın isteklerini dinledi. Ersoya iletilen sorunlar arasında yol sorunu gündeme getirildi.

**Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy önceki gün Çakırdere mahallesini ziyaret etti. Başkanın  geleceğini öğrenen mahalle sakinleri,  evlerinde hazırladıkları yemekleri Başkan Ersoy’a ikram ettiler.

Çakırdere Mahalle Muhtarı Ali Çiftçi, “Belediyemizin çalışmalarından memnunuz, ama eksiklerimiz var. Başta yolumuz onarılmayı bekliyor durumu Belediye Başkanımıza anlattık Başkanımız zaten yol sorununu biliyordu henüz göreve başlayalı 7 ay oldu önümüzdeki günlerde inşallah yolumuz yapılacak ve diğer ihtiyaçlarımız karşılanacak Başkanımıza güvenimiz tam” dedi.

Başkan Emin Ersoy, Mahalle sakilerine yemek ikramı için teşekkür etti. Ersoy, “Emeklerinize sağlık. Çakırdere mahallemiz diğer mahallelerimiz gibi bereketli topraklara sahip doğa ile iç içe keşfedilmemiş güzelliklere sahip dedi. Başkan Ersoy Çakırdere Mahallemizin sorunlarını biliyorum bir kısmını çözdük. Önümüzdeki günlerde planlı bir şekilde kalan diğer sorunları da çözeceğiz” dedi. Başkan Emin Ersoy küçük bir bebeği kucağına alarak uzun süre sevdi. Bebeğe çikolata yediren Ersoy, “Allah bahtını açık etsin memleketimize hayırlı bir insan olsun” dileğinde bulundu. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.