Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Ersoy’dan saha müjdesi

Başkan Ersoy’dan saha müjdesi
09 Aralık 2014 - 0:12

Genel

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, mahalle ziyaretlerinde ilçe merkezindeki futbol sahasının 10 gün içinde tamamlanıp İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü’ne teslim edileceğini bildirdi.

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy çalışmalarını hafta sonunda tüm hızıyla sürdürdü. Başkan Ersoy eşi Aliye Ersoy ile birlikte ilk olarak İlçeye bağlı Tepeoba ve Kalabak mahallelerini ziyaret etti. Ersoy ve eşi ormanlık alanda melki toplayan köylülerin sofralarına da misafir oldu. Başkan Ersoy iklim koşullarının bu yıl iyi gittiğini belirterek; “Bölgemizde melki toplayarak geçimini sağlayan çok fazla aile var hem ev bütçelerine katkı sağlıyorlar hem de yiyecek ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Allah yardımcıları olsun” dedi, Başkan Ersoy, vatandaşları kolay gelsin dileğini iletti.

Başkan Emin Ersoy mahalle ziyaretleri sonrası İlçe Merkezinde çevre yolunda yapımı devam eden futbol sahasında incelemelerde bulundu. Yüklenici firma yetkilileri, çalışmaların 10 gün içinde tamamlanacağı bilgisini verdi. Başkan Ersoy, “Futbol takımımız şu an çok iyi durumda Körfezde yükselişte olan takımların başında geliyor hedefimiz en iyi sırada ligi tamamlamak, inşallah ikinci yarıyı kendi sahamızda oynayacağız” dedi. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.