Gündemİlçe Haberleri

Başkan Ertaş Belediye İşçileriyle Yürüdü

Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, işçilerle birlikte 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı kutlamak için kortej yürüyüşünde yer aldı. 

Başkan Ertaş Belediye İşçileriyle Yürüdü

Baskan Ertas Belediye Iscileriyle Yurudu 1

Sloganlarla Yürüdüler

Edremit’te düzenlenen kutlamalara sendikalar, sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin yanı sıra binlerce işçi katıldı. Vergi Dairesi önünden başlayan yürüyüş, Baraj Caddesi ve Azerbaycan Bulvarı üzerinden devam ederek Şehit Hamdi Bey Meydanı’nda son buldu. İşçiler, Türk bayrakları ve STK’ların flamalarıyla donanmış olarak meydana akın etti ve sloganlar eşliğinde yürüdü.

Balikesir Belediye Baskanlari 1 Mayis Yuruyusunde 7

“İşçilerin sesi olmaya devam edeceğiz”

Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, belediye personeliyle birlikte hizmet binası önünde toplanarak kutlamalara katıldı. Meydandaki programda konuşan Ertaş, işçilerin haklarını her zaman savunduklarını ve bundan sonra da savunacaklarını vurgulayarak, işçilerin sesi olmaya devam edeceklerini belirtti.

Balikesir Belediye Baskanlari 1 Mayis Yuruyusunde 8

Konser Düzlendi

Programda DİSK Genel-İş Baş Temsilcisi Ceyda Uzunkaya ve Birleşik Kamu İş’e bağlı Eğitim İş Başkanı Zeki Tiryaki gibi isimler de işçilerin hak ve talepleri hakkında konuşmalar yaptı. Ardından yerel sanatçılar tarafından konser düzenlendi ve binlerce işçi, sendika temsilcileri, STK’lar ve siyasi partiler bir araya geldi.

Baskan Ertas Belediye Iscileriyle Yurudu 2

Haber: Bülten

Balıkesir Belediye Başkanları 1 Mayıs Yürüyüşünde

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu