EtkinlikGündemİlçe Haberleri

Başkan Ertaş, Engelliler Haftasında Özel Çocuklarla Buluştu

Etkinlik, Edremit Halk Eğitim Merkezi tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlendi

Başkan Ertaş, Engelliler Haftasında Özel Çocuklarla Buluştu

Etkinlik, Edremit Halk Eğitim Merkezi tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlendi

Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, Dünya Engelliler Haftası kapsamında düzenlenen programa katılarak özel çocuklarla bir araya geldi. Etkinlik, Edremit Halk Eğitim Merkezi tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlendi. Başkan Ertaş’ın yanı sıra Başkan Yardımcısı Cavit Cebeci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Ciğer ve özel çocuklar etkinliğe katıldı.

Baskan Ertas Engelliler Gununde Ozel Cocuklarla Bulustu 1

Programda özel çocuklar tarafından hazırlanan çeşitli gösteriler sergilendi ve el emeği ürünlerinin yer aldığı bir sergi açıldı. Başkan Ertaş, özel çocukların gösterilerini izleyerek sergiyi gezdi ve katılımcılarla yakından ilgilendi.

Baskan Ertas Engelliler Gununde Ozel Cocuklarla Bulustu 2

Başkan Ertaş, özel çocuklarla bir araya gelmenin büyük mutluluk olduğunu ifade ederek, “Onların yeteneklerini ve özverili çalışmalarını görmek bizi her zaman gururlandırıyor. Özel çocuklarımızın her zaman yanlarında olacağımızı bir kez daha vurgulamak istiyorum” şeklinde konuştu.

Baskan Ertas Engelliler Gununde Ozel Cocuklarla Bulustu 3

Ayrıca, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenleri tebrik eden Başkan Ertaş, toplumun engelli bireylere olan destek ve anlayışını artırmaya yönelik bu tür etkinliklerin önemine değindi.

Balıkesir Büyükşehir’den İndirim! Haziran’da Başlıyor

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu