Balıkesir Merhaba Gazetesi

BAŞKAN HALKI DİNLİYOR

BAŞKAN HALKI DİNLİYOR
30 Nisan 2015 - 0:32

Genel

Sorunlara çözüm için yola çıkan Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul ve ekibi mahalle ziyaretleri ile halkı dinliyor ve isteklerini yerine getirmek için çalışıyor. Belediye Başkanı İsmail Cankul ,‘hergün halkın günüdür bizim işimiz onların yaşamlarını daha güzel ve sağlıklı hale getirmek için çalışmak isteklerine kulak vermek Belediye’de hizmet için varız’ dedi.

Düzenli aralıklarla yürütülen halk günü mahalle ziyaretlerine ekiple birlikte kendisi de katılan Başkan Cankul, Kayaeli ve Kayacık mahallelerinde halka buluştu. Düzenlenen lokma hayrına da katılan Başkan Cankul burada kadınların bir istekleri olup olmadığını sordu. Belediyeye oturmak için değil sizlere hizmet için geldik diyen Cankul, çalmadığımız kapı geçmediğimiz mahallemiz kalmayacak’ dedi.

OTURMAK İÇİN DEĞİL ÇALIŞMAK İÇİN GELDİK

Yapılmakta olan ve yapılamayan işleri yine beraber konuşacağız. Biz Sizlerle varız. Bizim felsefemiz şu Durmak Yok Yola Devam diyerek hizmetlerin devamının geleceğini belirten Cankul sağlık, eğitim ve sosyal belediyeciliğin gereklerinin yerine getirilmesi için ellerinden gelen her türlü çalışmayı yapacaklarını söyledi. Yeni projenin adımlarının sağlık için atıldığını ve sağlıklı nesil, sağlıklı hayat kapsamında genç yaşlı her bireyin bu hizmeti de en iyi şekilde alabilmesi adına Alo 153 hattı kurduklarını ve bu proje ile yerinde sağlık uygulamaları ile sağlığın vatandaşın ayağına gittiğine dikkat çekti. Belediye olarak kendi personelimizle sağlık hizmeti vermeye başladık. Araç ve personel temin ettik. Kırsal mahallerimizde yaşayan vatandaşlarımızın tedavileri için hizmete sunduk.

ÇOCUKLARIMIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR.

Kayacıklar ve Kayaeli mahallerindeki halk konuşmasında çocukları da düşündüklerini ve onlar için oyun alanları yaratıldığını söyleyen Başkan Cankul ‘ çocuklarımız bizim geleceğimiz. Yeni neslin eğitimde ilerlemesi, çocukluklarını sağlıklı bir şekilde ve mutlu geçirmeleri için çocuk oyun alanları ile onları sevindirmek istediklerini belirtti. SEMRA AMAN AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.