Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Kafaoğlu hayırlara katıldı

Başkan Kafaoğlu hayırlara katıldı
18 Mayıs 2015 - 0:05

Genel

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, geçtiğimiz hafta sonu kırsal mahallelerde yapılan hayırlara katıldı.
Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Altıeylül ilçesindeki kırsal mahallelerde yapılan hayırlara katılarak vatandaşlar ile bir araya geldi. İlk olarak Taşpınar Mahallesi’nde düzenlenen hayıra katılan Başkan Kafaoğlu, hayır yemekleri yapan kadınlara da yardım etti.  Ateşte kavrulan yemekleri pişiren, keşkek karan ve vatandaşlara tatlı ikram eden Başkan Kafaoğlu belediye olarak Taşpınar’ı güzelleştirdiklerini ve daha da güzelleştireceklerini ifade ederek, Taşpınar Mahallesi’nde Camii bahçesi yanında bulunan alanı yeniden düzenlediklerini, buraya çocuk parkı ve oturma bankları koyarak vatandaşın hizmetine sunduklarını sözlerine ekledi.
TAŞPINAR’IN MUTLULUĞU BENİM MUTLULUĞUM
Kafaoğlu önümüzdeki günlerde de hayırlarda kullanılması için üstü kapalı güzel birçok amaçlı bina yapacaklarını ve bundan sonra mahalle halkının hayırlarını buradaki ortamda gerçekleştireceğini ifade etti.
Kafaoğlu, hayırların bir vesile olduğunu önemli olanın kardeşlik duygularının artması olduğunu belirterek, “Taşpınar’daki camii yanında ciddi park çalışması yaptık. Harabe olan yeri şehir merkezindeki yerler gibi yaptık. Burada piknik masaları ve çocuk oyun bahçesi oldu. Yeşillendikten sonra bu alan daha da güzel olacak. Taşpınar halkının mutluluğu benim mutluluğum” dedi.
UĞUR’DAN HALI SAHA SÖZÜ
Başkan Kafaoğlu daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur ile birlikte Gökköy Mahallesi’nde gerçekleşen hayıra katıldı ve burada vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.Başkan Uğr, Gökköy Mahallesi’nde konuşma yaparak, Gökköy Mahallesi’nin sulama göleti çalışmalarının devam ettiğini, lojistik köy ile birlikte güzel bir geçit yapıldığını kaydetti. Uğur çarşı merkezdeki vatandaşlar gibi Gökköy halkının da İkizcetepeler’den gelen suyu kullanmaya başlayacağını ve gençler için de halı saha yapacakları sözünü verdi. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.