Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Orkan 2020’nin Son Saatlerinde Pandemi Emekçilerini Ziyaret Etti

Başkan Orkan 2020’nin Son Saatlerinde Pandemi Emekçilerini Ziyaret Etti
01 Ocak 2021 - 13:38

Başkan Orkan 2020’nin Son Saatlerinde Pandemi Emekçilerini Ziyaret Etti

 

Başkan Orkan 2020’nin Son Saatlerinde Pandemi Emekçilerini Ziyaret Etti. Karesi Belediye Başkan Dinçer Orkan 2020 yılının son saatlerinde Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipleri ve emniyet personellerini ziyaret etti.

EMNİYET VE TEMİZLİK İŞLERİ PERSONELLERİNİ ZİYARET ETTİ

Karesi Belediye Başkan Dinçer Orkan 2020 yılının son saatlerinde Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipleri ve emniyet personellerini ziyaret etti. Yapılan ziyarette ekipler, 2020 yılında tüm dünyada etkisini gösteren kovid-19 pandemisine karşı verdikleri mücadelelerinden dolayı tebrik edildi. Pandemi sürecinde ilçeyi dezenfekte eden temizlik işleri ekipleri ve salgınla mücadele tedbirlerini denetleyen emniyet personellerinin yeni yılını kutlayan Dinçer Orkan, Karesi için gece gündüz demeden çalışan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor yeni yıllarını en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

KARESİLİ BAŞKANLAR EŞLİK ETTİ

Karesi Belediye Başkan Dinçer Orkan’ın Toplu Taşıma Merkezi’nde temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştiren ziyaret ettiği Temizlik İşleri ekibi ile görüşmesi ve emniyet personelleri ile yaptığı görüşmelere AK Parti Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu ve MHP Karesi İlçe Başkanı Burak Boduroğlu eşlik etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.