Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Orkan Esnafın Zor Gün Dostu Oldu

Başkan Orkan Esnafın Zor Gün Dostu Oldu
07 Mayıs 2021 - 13:52

Başkan Orkan Esnafın Zor Gün Dostu Oldu

Balıkesir Yeni Sanayi Sitesi’nde geçtiğimiz günlerde tüp patlaması sonucu kullanılmaz hale gelen lokanta ve kahvehanenin inşasını Karesi Belediyesi yapacak. Bölgede incelemede bulunan Başkan Orkan “Biz birlikte oldukça aşamayacağımız zorluk yok! Her zaman esnafımızın yanındayız” dedi.

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Yeni Sanayi Sitesi’nde geçtiğimiz günlerde meydana gelen patlamada zarar gören esnaflarla bir araya geldi. Başkan Orkan’a ziyaretinde KÜÇÜKSAN Başkanı Ahmet Sakbaş, Lokantacılar Odası Başkanı Hasan Yıldız, Kahveciler, ayrıca Gazinocular ve Benzeri Esnaf Odası Başkanı Bülent Bilir eşlik etti. Patlamada kullanılamaz hale gelen lokanta ve ayrıca kahvehane esnafı ile buluşan Başkan Orkan esnaflara, Karesi Belediyesi tarafından yıkımına başlanan işyerlerinin ayrıca inşasının yapılacağı sözünü verdi.

BETONARME YAPISI KARESİ’DEN

Esnafın yaralarını sarmak için karesi Belediyesi olarak harekete geçtiklerini söyleyen Başkan Orkan, “Küçük Sanayimizde yaşanan patlamadan ötürü 2 işyerimiz ağır hasar gördü. Bizde Karesi Belediyesi olarak ne yapabiliriz diyerek oda başkanlarımız ve ayrıca esnaflarımız ile toplantı yaptık. Allah nasip ederse işyerlerimizin betonarme yapısını yaparak teslim edeceğiz. Bu olayda yaralanma olmaması ayrıca bizi sevindirdi. Biz birlikte oldukça aşamayacağımız zorluk yok! Her zaman esnafımızın yanındayız” dedi.

Esnaf Odaları Başkanları ile lokanta ve kahvehane esnafı da ayrıca desteklerinden ötürü Başkan Orkan’a teşekkür ettiler.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.