Gündemİlçe Haberleri

Başkan Palaz Gönenlilere Destek Çağırısı Yaptı

Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, SMA Tip-1 hastası Kıvanç Karan Sönmez bebek için düzenlenen kermese katıldı. Başkan Palaz, etkinliğe katılımıyla hem aileye moral verdi hem de sosyal medya üzerinden yaptığı çağrıyla geniş kitlelere ulaştı.

Başkan Palaz Gönenlilere Destek Çağırısı Yaptı

Baskan Palaz Gonenlilere Destek Cagirisi Yapti 1
Başkan Palaz Gönenlilere Destek Çağırısı Yaptı

“Bu yükü tek başına kaldırması mümkün değil”

Başkan Palaz, kermes sırasında yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Kıvanç Karan Sönmez bebek için buradayız. Bu küçük yavrumuzun tedavi masrafları oldukça yüksek ve ailesinin bu yükü tek başına kaldırması mümkün değil. Hepimizin desteğiyle Kıvanç Karan’ın sağlığına kavuşmasına katkı sağlayabiliriz. Bu nedenle sizlerden Balıkesir Valiliğinden onaylı yardım hesaplarına destek olmanızı rica ediyorum. Birlikte el ele verirsek, Kıvanç Karan bebek için umut ışığı olabiliriz.”

Baskan Palaz Gonenlilere Destek Cagirisi Yapti 2
Başkan Palaz Gönenlilere Destek Çağırısı Yaptı

“Destek olmanızı rica ediyorum”

Sosyal medya hesabından da geniş bir kitleye seslenen Palaz, şu mesajı paylaştı: “Sevgili Gönenliler, bugün SMA Tip-1 hastası Kıvanç Karan bebeğimiz için düzenlenen kermeste bir araya geldik. Sizlerden Kıvanç Karan bebeğimiz için açılan Balıkesir Valiliğinden onaylı yardım hesaplarına destek olmanızı rica ediyorum. Her bir bağış, onun sağlığına kavuşması için atılmış bir adımdır. Bu zorlu mücadelede onların yanında olalım ve desteklerimizi esirgemeyelim.

Baskan Palaz Gonenlilere Destek Cagirisi Yapti 3

Haber: Bülten

Başkan Palaz O Sorunu Çözmek İçin Sahaya Çıktı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu