Balıkesir Merhaba Gazetesi

BAŞKAN RAMAZAN BAHÇAVAN ‘ÇALIŞMAYI DURDURUN’

BAŞKAN RAMAZAN BAHÇAVAN ‘ÇALIŞMAYI DURDURUN’
01 Aralık 2014 - 0:02

Genel

Dursunbey’de inşası yeni yapılacak olan hastane bölgesinde incelemeler yapıldı. Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan incelemeleri sırasında önemli bir açığı fark etti. Talimatla bu açığın derhal giderilmesini istedi.

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, ‘yapılan incelemelerde sağlıklı işler yapılmasının önemli olduğunu belirterek amacımız en güzel hizmeti verebilmek ve bunları yaparken de sağlıklı kararlar sağlıklı hizmetler vermek gerekir’ dedi.

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Fen İşleri Dairesi Dursunbey Şantiye sorumlusu Vacit Kahvecioğlu ile birlikte bölgede inceleme yaptı. Balıkesir- Kütahya yolu üzerinde bulunan yeni hastane binası inşaatı yerinde yapılan incelemelerde Bülbüloğlu Firması tarafından yapılan düzenleme ile yolun Kütahya İstikametine doğru olan yönünde kaçış cebi yapılmadığı tespit edildi. Firma yetkilileri ile temas kuran Başkan Bahçavan yapılan çalışmaların durdurulduğunu ve sağlıklı bir şekilde ilerleme kaydedilebilmesi için karayolları ile görüşme yaptıklarını söyledi. Öte yandan görüntü kirliliği yapan toprak alanın kaldırılması talimatını veren Başkan Bahçavan çevre düzenlemesinin de önem taşıdığını belirtti. HABER: HAYATİ KARAKURT

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.