Etkinlikİlçe Haberleri

Başkan Sak Gençlerle Yürüdü

Sındırgı'da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, etkinlikleri kapsamında “Doğa Yürüyüşü ’ düzenlendi. Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak'ta gençlerle birlikte yürüdü.

Başkan Sak Gençlerle Yürüdü

Baskan Sak Genclerle Yurudu 1
Başkan Sak Gençlerle Yürüdü

Gençleri Yalnız Bırakmadılar

9 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda, Sındırgı Belediyesi ‘Doğa Yürüyüşü’ etkinliği düzenledi. Düzenlenen etkinlikte gençlere Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak,  İlçe Kaymakamı Didem Dinç Özay ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürümüz Rahmi Yörük eşlik etti. Yürüyüşe katılanlar Sındırgı’nın doğal güzelliklerini keşfettiler.
Baskan Sak Genclerle Yurudu 2
Başkan Sak Gençlerle Yürüdü

“Gençler, sizler ülkemizin en büyük zenginliğisiniz”

Başkan Sak, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutlamak ve doğanın güzellikleriyle buluşmak için bir araya geldiklerini söyleyerek, “Doğa yürüyüşü etkinliğimize katılarak, doğanın bize sunduğu bu eşsiz güzellikleri keşfetmek ve spor yapmanın keyfini birlikte yaşamak istedik. Bugün burada bir araya gelmemizin amacı, gençlerimizi doğa ile buluşturmak ve onlara sağlıklı bir yaşam tarzını benimsetmektir. Gençler, sizler ülkemizin en büyük zenginliğisiniz. Sizler, geleceğimizin teminatısınız. Sizlerin spora ve doğaya olan ilgisi, bizlere umut veriyor. Bu nedenle, sizlere her zaman destek olmaya ve yanınızda olmaya hazırız.”
Baskan Sak Genclerle Yurudu 3
Haber: Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu