Balıkesir Merhaba Gazetesi

BAŞKAN SARI: “HEP BİRLİKTE ÇOK ÇALIŞACAĞIZ VE BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

BAŞKAN SARI: “HEP BİRLİKTE ÇOK ÇALIŞACAĞIZ VE BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”
05 Kasım 2020 - 15:57

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanlığı, İl Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanlığı, İl Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı hakkında açıklama yapan CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, “Balıkesir’de kentimizin ve partimizin geleceği için var gücümüz ile çalışıyoruz. Hep birlikte çok çalışacağız ve birlikte başaracağız” dedi.

CHP Balıkesir İl Başkanlığı, Olağan İl Yönetim Kurulu toplantısını CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı’nın liderliğinde yaptı. Balıkesir’de atılacak adımlar hakkında fikir alışverişinde bulunulan toplantıda, il yöneticileri yer aldı. Toplantıyla ilgili detaylı bilgiyi İl Başkanı Serkan Sarı verdi. Başkan Sarı, Balıkesir ve partinin geleceği için birlik içerisinde çalışacaklarını ifade etti.

 

“HER SORUNA, HER İSTEĞE HAKİMİZ”

 

Balıkesir’de çalışmalarına devam ettiklerine ve her konuya hakim olduklarına dile getiren Başkan Sarı, “İl yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. İl yöneticilerimiz ile birlikte Balıkesir’de kentimizin ve partimizin geleceği için var gücümüz ile çalışıyoruz. Hep birlikte çok çalışacağız ve birlikte başaracağız. Şehrimizde esnafımızla ve yurttaşlarımızla sohbetlere de devam edeceğiz. Şehrimizin her sorununa, yurttaşımızın her isteğine hakimiz. CHP Balıkesir İl Örgütü, her yerde çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.