EğitimGündemİlçe Haberleri

Başkan Semizel Bu Ay Da Maaşını Öğrencilere Bağışladı

Susurluk Belediye Başkanı Hakan Yıldırım Semizel, maaşını bu ay da Susurluk Üniversite Öğrencilerini Destekleme Derneğine bağışladı.

Başkan Semizel Bu Ay Da Maaşını Öğrencilere Bağışladı

Susurluk Belediye Başkanı Hakan Yıldırım Semizel, verdiği söz doğrultusunda maaşını bu ay da Susurluk Üniversite Öğrencilerini Destekleme Derneğine bağışladı. Başkan Yıldırım Semizel, gençlerin eğitimine katkıda bulunmanın kendisi için büyük bir onur olduğunu belirtti.

“Geleceğimizin Teminatı Gençlerimize Destek Olmak Gurur Verici”

Başkan Hakan Yıldırım Semizel, yaptığı açıklamada, “Söz verdiğimiz gibi öğrencilerimize tam destek olmak için maaşımı bu ay da Susurluk Üniversite Öğrencilerini Destekleme Derneğine bağışladım. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin eğitimine katkıda bulunmak benim için büyük bir onur,” dedi.

Eğitime Destek İçin Sürekli Çaba

Susurluk Belediye Başkanı, göreve geldiği günden bu yana eğitime olan desteğini her fırsatta vurguladı ve bu konuda adım attı. Başkan Yıldırım Semizel, öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim alabilmesi için elinden geleni yapacağını ifade etti.

Başkan Semizel Bu Ay Da Maaşını Öğrencilere Bağışladı
Semizel’den Eğitime Destek

Gençlerin Geleceğine Yapılan Yatırım

Başkan Hakan Yıldırım Semizel, eğitime yapılan her yatırımın, geleceğe yapılan bir yatırım olduğunu vurgulayarak, öğrencilerin yanında olmaya devam edeceğini söyledi. Ayrıca Başkan, gençlerin iyi bir eğitim alarak topluma faydalı bireyler olarak yetişmesinin önemine dikkat çekti.

 

Haber: Bülten

Susurluk Yeni Projeler İçin El Kaldırdı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu