Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Serkan Sarı: “Görüş Ve Düşüncelerimizi Aktardık”

Başkan Serkan Sarı: “Görüş Ve Düşüncelerimizi Aktardık”
15 Kasım 2022 - 17:47

Başkan Serkan Sarı: “Görüş Ve Düşüncelerimizi Aktardık”

 

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, İzmir Balıkesirliler Derneği ile görevine yeni seçilen Balıkesir Baro Başkanı Av. Nadir Karakaşlı’yı ziyaret etti. Başkan Sarı, ‘’ Ülkemizin içinde bulunduğu durum hakkında görüş ve düşüncelerimizi aktardık, çalışmalarında başarılar diledik’ ’dedi.

 

Başkan Sarı Sarı, “Görevine yeni seçilen Baro Başkanımız Av. Nadir Karakaşlı’yı ve yönetimini il yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Misafirperverliği için başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim “diye ifade etti.

 

 

‘’Balya Belediye Başkanımızı Ziyaret Ettik’’

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı yaptığı basın açıklamasında, “İzmir Balıkesirliler Derneğimizi bu akşam Balya Belediye Başkanımız Orhan Gaga ile birlikte ziyaret ettik. Hemşerilerimizle yoğun katılımıyla birlikte güzel bir akşam geçirdik. Bu buluşmayı organize eden dernek başkanımız Erkan Uzun ve yönetim kurulu üyelerine, bizleri yalnız bırakmayan hemşerilerimize teşekkür ederim’’dedi.

Başkan Sarı ayrıca, “İstanbul Balıkesirliler Derneği Başkanımız Şenol Dinkçi ve yönetim kurulu üyeleri il başkanlığımızda bizleri ziyaret ettiler” diye de ekledi.

Haber: Yoldaş Kocaer

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.