Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Tıkız: “Heyecan Ve Aşk İle Çalışmaya Devam Edeceğiz”

Başkan Tıkız: “Heyecan Ve Aşk İle Çalışmaya Devam Edeceğiz”
25 Aralık 2020 - 14:21

Başkan Tıkız: “Heyecan Ve Aşk İle Çalışmaya Devam Edeceğiz”

Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Mehmet Tıkız, Gelecek Partisi 8.İl Başkanları toplantısıyla ilgili bir mesaj yayınladı.

TOPLANTIYA İL BAŞKAN YARDIMCISI KATILDI

Ahmet Davutoğlu liderliğinde 8’ncisi düzenlenen Gelecek Partisi İl Başkanları toplantısı genel merkezde yapıldı. Toplantıya Balıkesir İl Başkanlığını temsilen, Balıkesir İl Başkanı Yardımcısı ve Siyasi İşler Başkanı İlknur Karan katıldı.

“HEP BİRLİKE YAPACAĞIMIZ ÇOK İŞİMİZ VAR”

Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Mehmet Tıkız toplantıya ilgili bir açıklama yaparak; “Gelecek için dünden daha büyük heyecan ve şevk ile ve aşk ile çalışmaya devam edeceğiz inşallah.” dedi. Tıkız;” Gelecek Partimizin 8. İl Başkanları toplantısına katılım için İl Başkanı Yardımcısı ve Siyasi İşler Başkanımız İlknur Karan İl Başkanlığımızı temsilen 25 Aralık Perşembe günü Genel Merkez Binamızda idi. Balıkesir’imizi layıkı veçhile temsilinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Değerlerimize sahip çıkacak, kurumları birlikte yönetmeyi öğreneceğiz inşaallah milletçe. Gelecek Partisi bünyesinde kurumunu, ailesini, şehrini ve dahi kendisini yüksek temsil gücüne sahip çok kardeşimiz var. Siyasi işler başkanımız ve il başkan yardımcımız İlknur Karan ‘ın ilimizi temsilen genel merkezde olmasından onur ve gurur duydum. Hep birlikte ve her şeye rağmen onur duyacağımız, yapılacak çok işimiz var. Gelecek için dünden daha büyük heyecan ve şevk ile ve aşk ile çalışmaya devam edeceğiz inşaallah.” şeklinde konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.