Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Uğur eğitimcilerleydi

Başkan Uğur eğitimcilerleydi
25 Kasım 2014 - 0:08

Genel

Eğitim-Bir-Sen’in Öğretmenler Günü dolayısı ile düzenlediği yemeğe katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, “birlik beraberlikle Balıkesir’i layık olduğu yere getireceğiz” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, Eğitim-Bir-Sen Balıkesir Üniversitesi Temsilciliği’nin düzenlediği “Birlik,Beraberlik ve Dayanışma” yemeğine katıldı. Eğitimcilerin onur konuğu olan Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, “Arzu ediyoruz ki, Büyükşehir Belediyemiz, üniversitemiz, sanayimiz diğer sivil toplum kuruluşları, Odalar ortak bir çalışma ile Balıkesir’e hizmet ederek Balıkesir’i layık olduğu yere hep birlikte getiririz. Bunu arzu ediyoruz. İnanıyorum ki birlik, beraberlik olduktan sonra bizim başaramayacağımız hiçbir şey yok” dedi.

Eğitim-Bir-Sen Balıkesir Üniversitesi Temsilcisi Doç. Dr.  İbrahim Aydın ve ekibinin düzenlediği Yücel Et Restorandaki yemeğe: Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, BAÜ Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Başkan Yardımcıları Yusuf Hocaoğlu ve Yasin Sağay, Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Çabuk,  Memur Sen İl Temsilcisi Mustafa Erol, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı İbrahim Ethem Yılmaz ile çok sayıda eğitimci katıldı. Yemekte Eğitim-Bir-Sen şube başkanı İbrahim Ethem Yılmaz’ın selamlama konuşmasının ardından Balıkesir Üniversitesi’nin (BAÜ) yeni atanan Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir de bir konuşma yaptı.HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.