Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Uğur, Uludağ’ı inceledi

Başkan Uğur, Uludağ’ı inceledi
10 Kasım 2014 - 0:13

Genel

İkincisi düzenlenen “Büyükşehir Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı” için Bursa’ya giden Başkan Edip Uğur, heleferikle Uludağ’a çıkarak gezinti yaptı.

BAŞBABAKAN Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı toplantı için gittiği Bursa’da son günlerde Balıkesir’in gündeminde olan ve Büyükşehir Belediye Başkanı’nın seçim vaatlerinden biri olan teleferik projesi için de Uludağ’daki sistem incelendi. Uğur,Bursa Valisi Münir Karaloğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve diğer büyükşehir başkanları ile beraber Dobruca Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldi.

Daha sonra Karaloğlu ve beraberindekiler, teleferikle çıktıkları Uludağ’da gezdi. Karaloğlu ve Altepe, konuklarına inşaatı devam eden tesisleri gezdirerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Altepe, güzel bir organizasyon gerçekleştirildiğini belirterek, “Bursa’ya gelen başkanlarımıza Bursa’yı daha yakından tanıttık. Uludağ’a çıktık, yeni teleferiği incelediler. Şehirlerinde de uygulamak istedikleri projeler için gözlem ve inceleme yaptılar” diye konuştu.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, proje üretirken Bursa’yı örnek aldıklarını söyledi. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.