Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Yavaş’a ziyaret

Başkan Yavaş’a ziyaret
11 Nisan 2015 - 0:05

Genel

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Sındırgı Atlı Cirit Spor Kulübü Başkanı Mehmet Erbek ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Boz’u ağırladı.
Atasporlarına büyük önem veren Başkan Yavaş, kendisini ziyaret eden Sındırgı Atlı Cirit Spor Kulübü Başkanı Mehmet Erbek ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Boz ile bir araya geldi. başkan Yavaş’ın atasporlarına verdiği destekten dolayı kendisine teşekkürlerini sunmak için ziyarette bulunduklarını belirten Başkan Mehmet Erbek ve Mustafa Boz, Başkan Yavaş’a desteklerinden dolayı deri yelek hediye ettiler.

Başkan Yavaş, kaybolmaya yüz tutmuş ata sporlarının gelecek nesillere ulaştırabilmesi için ellerinden gelen desteği her zaman vermeye hazır olduklarını belirterek, “Pehlivanlar yurdu diye anılan ilçemizden yeniden pehlivanlar yetiştirmek için belediyemiz bünyesinde kurslar açarak onların müsabakalara hazırlıyoruz” dedi. Başkan Yavaş, bir diğer ataspor olan ciritin gelişmesi için de belediye olarak destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini sözlerine ekledi. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.