Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Yavaş’tan teşekkür ziyareti

Başkan Yavaş’tan teşekkür ziyareti
04 Kasım 2015 - 0:24

Genel

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, 1 Kasım seçimlerinde partisini destekleyen Sındırgı’nın kırsal mahallelerini ziyaret ederek halka teşekkür etti.
1 Kasım’da gerçekleştirilen 26’ncı dönem milletvekilliği genel seçimlerinde Sındırgılı vatandaşların partisine verdiği destekten dolayı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, kırsal mahallelere teşekkür ziyaretleri düzenledi. Başkan Yavaş, beraberindeki heyetle birlikte ilk olarak Yaylabayır mahallesine giderek vatandaşlar ile bir araya geldi.

Yaylabayır  halkının AK Parti’ye vermiş olduğu yoğun destekten dolayı teşekkür eden Başkan Yavaş, “Pazar günü demokrasinin vazgeçilmezi olan seçimleri gerçekleştirdik. Ortaya çıkan sonuçların tüm milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Yapılan seçimde AK Parti’ye 12. seçim zaferini yaşatan milletimize teşekkür ediyorum. Sındırgı’ da bu seçimlerden alnımızın akıyla çıktık. Halkımızın bizlere gösterdiği teveccühün ve omuzlarımıza yüklediği yükün farkındayız.

Bizlere oy veren hemşerilerimiz kadar oy vermeyen hemşerilerimizin de gönlünü kazanmak için çalışacağımız bir dönem olacak önümüzdeki dönem. İnşallah önümüzdeki süreç Türkiye için hayırlar getirecek bir dönem olur” dedi. Başkan Yavaş, Yaylabayır mahalle sakinlerinin kurban kesiminin ardından, Küçük Dağdere, Bayraklı ve Yüreğil mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinlerine teşekkür etti. Haber Merkezi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.