Balıkesir Merhaba Gazetesi

BAŞKAN YILMAZ ‘DEĞERLİSİNİZ’

BAŞKAN YILMAZ ‘DEĞERLİSİNİZ’
28 Kasım 2014 - 0:08

Genel

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz Anneler Derneği, Muharip Gaziler Derneği ve Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, eşi Mehtap Yılmaz, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un eşi Nurgül Uğur, Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Mürsel Sabancı ile birlikte Türk Anneler Derneği, Muharip Gaziler Derneği ile Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu. Karesi’ye hizmet etmek için var güçleriyle çalıştıklarını ifade eden Başkan Yılmaz, “Hizmetlerimizi yaparken sivil toplum kuruluşları, odalar ve derneklerle görüş alışverişinde bulunacağız. Sizin fikirleriniz bizim için değerli” dedi.

ANNE TEŞEKKÜRÜ

Başkan Yücel Yılmaz’ı ağırlayan Türk Anneler Derneği Başkanı Zekiye Seferbey, mağdur olan vatandaşların sıkıntılarını gidermek amacıyla çalıştıklarını söyledi. Çocuklara anne şefkatini ve koruyuculuğunu hissettirmeye çalıştıklarını dile getiren Zekiye Seferbey, “Karesi Belediyesi, baştan beri çocuklar konusunda derneğimize çok yardımcı oldu. Başkanımız eğitimci olduğu ve çocuklarla uğraştığı için bizi anlıyor” açıklamasında bulundu. Başkan Yılmaz’ın eşi Mehtap Yılmaz ve Nurgül Uğur da derneğin faaliyetlerine katkı sağlamaya hazır olduklarını ifade etti. Başkan Yılmaz, Anneler Derneği’nin ardından Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret ederek Şube Başkanı Ali Hulusi Karakuz ve yönetimi ile bir araya geldi. Muharip Gaziler Derneği Başkanı Karakuz ve yönetimin taleplerini dinleyen Başkan Yılmaz ve beraberindekiler daha sonra da Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti, Terziler Odası Başkanı Kazım Avcu, Umumi Madeni Eşya Esnaf Odası Başkanıİsmail Pala’nın konuğu oldu. HABER MERKEZİ

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.