Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Yılmaz Miniklerin Yeni Yılını Görüntülü Arayarak Kutladı

01 Ocak 2022 - 15:36

Başkan Yılmaz Miniklerin Yeni Yılını Görüntülü Arayarak Kutladı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, kendisine yeni yıl kutlama mektubu gönderen Kadriye Kemal Gürel İlkokulu 1/A sınıfı öğrencilerini görüntülü arayarak yeni yıllarını kutladı.

Okuma Yazmayı yeni öğrenen Kadriye Kemal Gürel İlkokulu 1/A sınıfı öğrencileri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a yeni yıl kutlama mesajı içeren mektup gönderdi. Mektubu alan Başkan Yılmaz, sınıf öğretmeni Asena Kapağan’ı görüntülü arayarak öğrencilere seslendi. Çocukların hali hatırını soran Başkan Yılmaz, “Beni çok onurlandırdınız. Aldığım en güzel mektup bu. Yeni Yılınız kutlu olsun hepinizin. Ailenizle çok mutlu bir yıl bekliyorum sizin için dualarımız sizlerle, sizler için çalışıyoruz. En kısa sürede okulunuzu da ziyarete geleceğim.

Öğrencilerin mektubu

“Sayın belediye başkanı amcamız, biz Kadriye Kemal Gürel İlkokulu 1/A sınıfı öğrencileriyiz. Ülkemizin, geleceği ve bizler için çalışan siz büyüklerimize çok teşekkür eder, yeni yılınızı kutlarız. İyi ki varsınız. Sizi çok seviyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deprecated: 3.1.0 versionundan beri WP_Query fonksiyonu çağrıldığı parametre ile geçerliliğini yitirmiş! caller_get_posts artık kullanılmıyor, yerine ignore_sticky_posts kullanın. in /home/merhaba/public_html/wp-includes/functions.php on line 5663

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.