Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Yılmaz’a ‘Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı’ Ödülü

Başkan Yılmaz’a ‘Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı’ Ödülü
08 Ekim 2021 - 17:45

Başkan Yılmaz’a ‘Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı’ Ödülü

11. Uluslararası Buhara Medya Ödülleri, Ankara’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz “Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı” ödülüne layık görüldüler.

Siyaset, sanat, spor, medya ve iş dünyasında en başarılıların ödüllendirildiği 11. Buhara Medya Ödülleri Töreni, ayrıca Ankara’da düzenlendiler. “Başarı İçin Yeniden Bir Arada, Yeniden Birlikte” sloganıyla gerçekleştirilen ödül töreninde; başarılı çalışmaları ve yenilikçi projeleriyle çalışmalarına devam eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz “Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı” ödülüne layık görüldü. Ödülü Başkan Yücel Yılmaz adına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri’nin elinden, ayrıca Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa Küçükkaptan aldılar.

Programda; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Çiğdem Karaaslan, Ömer İleri, Hamza Dağ, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir ve siyaset dünyasından sanat dünyasına, ayrıca spor camiasından medya çalışanlarına kadar pek çok isim katıldılar.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.