Balıkesir Merhaba Gazetesi

BAŞKAN YÜCEL YILMAZ VE İSMAİL AVCU TESİSLERİ İNCELEDİLER

BAŞKAN YÜCEL YILMAZ VE İSMAİL AVCU TESİSLERİ İNCELEDİLER
12 Kasım 2020 - 12:09

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu bazı tesisleri incelemek için ziyaretlerde bulundular.

 

İLK DURAK ENEGROM TESİSİ OLDU

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı Encümen toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan toplantı sonrası Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu bazı tesisleri incelemek için ziyaretlerde bulundular. Tesis incelemeleri için Başkan Yücel Yılmaz ve İlçe Belediye Başkanı İsmail Avcu’nun ilk durağı 2 ay önce faaliyete açılan Energrom Balıkesir Biyogaz Enerji ve Gübre Üretim tesisi oldu. Enegrom tesisinde, tesis yetkilileri Başkan Yılmaz ve Avcu’ya yapılan üretim ve tesisin genel işleyişine dair bilgilendirmelerde bulundular.

 

BASKİ ARITMA TESİSİ’Nİ İNCELEDİLER

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu Enegrom Tesisi ziyareti ardından BASKİ Arıtma Tesisleri’ni ziyaret ettiler. Balıkesir’in su ve kanalizasyon hizmetlerini sağlayan BASKİ’nin arıtma tesisinde tesis yetkilileri tarafından bilgilendirildiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.