Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan’ın öğrencilerle interaktif sohbeti

Başkan’ın öğrencilerle interaktif sohbeti
27 Aralık 2014 - 0:07

Genel

Balıkesir Büyükşehir Belediyle Başkanı Ahmet Edip Uğur, Ercan Kıvrak İlkokulu’nda öğrencilerle buluştu. Uğur, Değerler Eğitimi Projesi kapsamında söyleşiye katılarak öğrencilere hediyeler verdi.

İL MİLLİ Eğitim Müdürlüğü’nce yürütülen proje kapsamında Aralık ve Ocak aylarının konusu olan ‘Çalışkanlık’ olgusunun işlendiği okullardan biri olan Ercan Kıvrak İlkokulu’nun ziyaretçisi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’du. Öğrencilerin daveti ile okulda ziyarette bulunan Uğur, 3-E şubesinde derse girerek çocuklarla sohbet etti.
Okulun bahçe düzenlemesi ve yapılan diğer işler hakkında da bilgiler alan Uğur, Uğur’un anlattıklarını dikkatle dinledi. Başkan Uğur, öğrencilere hediye dağıtmasının ardından okulun toplantı salonunda 60 kişilik öğrenci grubuyla interaktif söyleşi gerçekleştirdi.
Öğrencilerin kendisine sorular yönelttiği söyleşide Uğur, disiplinli çalışmaları halinde başarılı olacaklarının altını çizerek istekleklerinin de yerine getireleceği sözünü verdi.
Uğur’un okul ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdür Vekili Turhan Demirtaş ile Müdür Yardımcısı Mustafa Solak’ın yanısıra Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay, Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Nazım Ergelen, Kent Estetiği Daire Başkanı Zerrin Ağyar ve okul yöneticileri hazır bulundu. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.