Gündemİlçe Haberleri

Başkanlar Bölgesel Kalkınma İçin Bir Arada

Susurluk Belediye Başkanı Hakan Yıldırım Semizel, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul'u ziyaret etti. Ziyarette, Susurluk Belediye Başkanı Semizel'e Meclis Üyesi Yaşar Sağlam da eşlik etti.

Başkanlar Bölgesel Kalkınma İçin Bir Arada

Baskanlar Bolgesel Kalkinma Icin Bir Arada 1
Başkanlar Bölgesel Kalkınma İçin Bir Arada

Ortak Projeler Hakkında Fikir Alışverişi

Başkan Yıldırım, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul ile bir araya gelerek belediyeler arası işbirliği ve ortak projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Görüşmede, bölgesel kalkınma, altyapı çalışmaları ve kültürel etkinliklerin artırılması konularında karşılıklı görüşler paylaşıldı.

“Halkımıza en iyi hizmeti sunmak için buradayız”

Başkan Semizel, yaptığı açıklamada, “Kepsut Belediyesi ile ortak projeler geliştirmek ve halkımıza en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Başkan Cankul ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik ve gelecekteki işbirliklerimiz için umut verici adımlar attık. Ayrıca misafirperverlikleri içinde teşekkür ederim.” dedi.

“Bu tür ziyaretler, ilçelerimiz arasındaki dayanışmayı güçlendiriyor”

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Susurluk Belediyesi ile ortak projelerde yer almak bizim içinde güzel. Bu tür ziyaretler, ilçelerimiz arasındaki dayanışmayı ve işbirliğini güçlendirmektedir.” ifadelerini kullandı.

Haber: Bülten

Susurluk Parkı Baharın Renkleriyle Buluşuyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu