Balıkesir Merhaba Gazetesi

BAŞKANLARDAN BAŞKAN’A ZİYARET

BAŞKANLARDAN BAŞKAN’A ZİYARET
31 Ekim 2014 - 0:01

Genel

Salih Mehmet Aslan’a tebrikler gelmeye devam ediyor. Aslan’ın Çanakkale’deki arkadaşları Balıkesir’e gelerek ziyarette bulundu.

Türkiye Görme Engelliler Derneği Çanakkale Şube Başkanı İbrahim Battal ve Engelliler Spor Derneği Başkanı Adem Kurt, Balıkesir Görme Engelliler Deneği Başkanı Salih Mehmet Aslan’ı ziyaret etti. Hukuk Fakültesini bitiren Aslan’ı tebrik etmek ve 2015 yılında yapılacak olan Çanakkale Savaşlarının 100. Yılı’na davet etmek amacıyla Balıkesir gelen Battal “100. yıl Seferberlik Çağrısı Yürüyüşü dolayısıyla ziyaret ettiğimiz Cumhurbaşkanımızın selamını getirdik. Balıkesir’deki engelli kardeşlerimizi Çanakkaleye davet etmek için geldik. 35 yıl 35 gün kamuda hizmet verip emekli olup Avukat olarak görev yapacak olan Başkanımız Salih Mehmet Aslanı tebrik etmek için burada bulunuyoruz” dedi. Aslan’ın her zaman yanında olacaklarını ifade eden Battal, “Aynı azimle başarılarını sürdürecek olan arkadaşımızı her daim destekleyeceğimizi belirtmek isterim” dedi.

Çanakkale Engelliler Derneği Başkanı Adem Kurt, ise “Aramızda en uzun süre şube başkanlığı görevi yapan Salih Bey, Hukuk Fakültesini bitirerek bir başka başarıya daha imza attı. Kendisini tebrik ederim. Gururluyuz” açıklamasında bulundu.

HABER: HAYATİ KARAKURT

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.