Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkanlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yanındayız Paylaşımı

Başkanlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yanındayız Paylaşımı
06 Şubat 2021 - 13:58

Başkanlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yanındayız Paylaşımı

Başkanlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yanındayız Paylaşımı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz başta olmak üzere birçok ilçe Belediye Başkanı sosyal medya üzerinden  “Erdoğan’ın Yanındayız” konu etiketi ile paylaşım yaptı.

AKIM KISA SÜREDE POPÜLER OLDU

Sosyal medya hesapları üzerinden başlayan Erdoğan’ın Yanındayız” konu etiketi ile paylaşım akımı kısa sürede popüler oldu. Erdoğan’ın yanındayız konu etiketi ile yapılan paylaşımlara Balıkesir Büyükşehir Belediye Yücel Yılmaz başta olmak üzere birçok ilçe Belediye Başkanı paylaşımda bulunarak destek verdiler.

 “BİRLİKTE YÜRÜMEYE DEVAM“ MESAJLARI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek verilmesi için başlatılan sosyal medya paylaşımları ile oluşan akıma katılan Başkanlar  “Bizim yolumuz, davamız ve hedefimiz bir!Dün nasılsa bugün ve yarında liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında, birlikte yol yürümeye ve davamıza omuz vermeye devam edeceğiz” mesajları ile Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte olan fotoğraflarını paylaşmaya başladılar. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan gibi birçok başkan ve siyasetçi Balıkesir’den ‘Erdoğan’ın yanındayız’ paylaşımlarına katıldı.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.