Balıkesir Merhaba Gazetesi

BASKİ Körfez’de görev dağılımı

BASKİ Körfez’de görev dağılımı
28 Ekim 2014 - 0:08

Genel

BASKİ Körfez Şubesi Müdürlüğü’nde görev bölümü yapıldı.  BASKİ Körfez Şubesi Müdürlüğü binasında yapılan toplantı sırasında AKP Edremit Kurucu İlçe Başkanı Özkan Kostak da, bir ziyarette bulunarak, ekibe “Hayırlı olsun” dileğinde bulundu.

Balıkesir Su ve Kanalizasyon İşleri (BASKİ) Körfez Şubesi Müdürlüğü iş bölümü yapıldı. Müdürlük binasında yapılan toplantıya; Edremit, Havran, Burhaniye şefleri ve çalışanlarının yanı sıra AKP Edremit Kurucu İlçe Başkanı Özkan Kostak da katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan BASKİ Körfez Şubesi Müdürü Ali Enisi Isparta, çalışmaların Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram ile koordinasyon halinde devam ettiğini, yapılan çalışmalar hakkında sürekli bilgilendirmelerde bulunduklarını belirtti. Isparta, “Biz BASKİ Körfez Şubesi Müdürlüğü olarak Haziran ayında göreve başladığımızda yaklaşık 1 milyon nüfusa hizmet vermeye çalıştık. Bizim ilk hedefimiz yaz sezonunu en az sorunla atlatmaktı. Allah’a şükür bunu büyük oranda başardık. Körfezde o kadar sıkıntı var ki, en basiti Kazdağları eteğinde bulunan bir Narlı ve Avcılar gibi mahallelerimizde su sıkıntısı vardı. Bunları giderdik. Sistemli bir çalışma ile Edremit Körfezinde su, kanalizasyon ve arıtma sıkıntılarını temelden başlayarak çözeceğiz.” dedi.

“HEPİNİZ GÖREVİNİZİ LAYIKIYLA YAPIN”

AKP Edremit Kurucu İlçe Başkanı Özkan Kostak ise “Yeni bir oluşum var. Bu oluşumda görev alan sizler Edremit Körfezindeki sıkıntıları giderecek ve sağlam bir temelin taşlarını oturtacaksınız. BASKİ Belediyeler üstü bir kurum. Edremit Belediyesi, Havran Belediyesi, Burhaniye Belediyesi’nin üstünde bir kurum. Sizler en büyük sorumluluk altında çalışacak arkadaşlarsınız. Bizim sizlerden beklentimiz, işinizi, vazifenizi en layıkıyla yapmanızdır. Ben başta Enis Bey olmak üzere hepinize başarılar diliyorum” dedi. Özkan Kostak daha sonra BASKİ Körfez Şubesi binasını gezerek bilgiler aldı.  HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.