Balıkesir Merhaba Gazetesi

BAÜ’de liderlik dersi

BAÜ’de liderlik dersi
07 Kasım 2014 - 0:01

Genel

BAGİAD’ın davetiyle Çağış Kampüsünde öğrencilere konferans veren “Liderliğe İnanmak” kitabının yazarı Mehmet Yıldırım Özel,  “Kendinize doğru sorular sorun, potansiyelinizi harekete geçirin” dedi.

Balıkesir Genç İşadamları Derneği’nin (BAGİAD) daveti ile Balıkesir Üniversitesi İktisadi Bilimler Fakültesinde “Liderliğe İnanmak” kitabının yazarı Mehmet Yıldırım Özel tarafından verilen konferans öğrencilerden büyük ilgi gördü. Mehmet Yıldırım Özel, öğrencilere liderlik hakkında bilgiler verdi. Özel’in hazırlamış olduğu slaytı izleyen öğrenciler hem düşündüler, hem de bilgilerini pekiştirdiler.

“Potansiyel dediğimiz gücün, insanoğlu için en değerli hediyelerden birisi olduğunu düşündüğünü” belirten  Özel, “Kendisine doğru sorular soran insanın, kendisine yepyeni yollar açma ve böylece de kendisini geliştirme şansını yakalayacağını biliyorum. Kendisine liderlik edecek, sürekli geliştirecek insan, o güzel kendi ışığını işine, ilişkilerine ve çevresine saçar. Işığını saçtıkça potansiyelini gerçeğe taşıyabileceğine yürekten inanıyorum.” dedi.

Mehmet Yıldırım Özel, konferansın ardından üniversite öğrencilerine kendi yazmış olduğu “Liderliğe İnanma” adlı kitabını imzalayarak hediye etti.HABER:FATMA KARA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.