EtkinlikEğitimGündem

BAÜN’de Charles Peirce Konulu Seminer Düzenlendi

Balıkesir Üniversitesi'nde (BAÜN), Bulgaristan Bilimler Akademisi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ivan Mladenov’un konuşmacı olduğu “Charles Peirce: Sembolleri ve İstiareleri Kavramsallaştırma” adlı seminer gerçekleştirildi

BAÜN’de Charles Peirce Konulu Seminer Düzenlendi

Balıkesir Üniversitesi’nde (BAÜN), Bulgaristan Bilimler Akademisi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ivan Mladenov’un konuşmacı olduğu “Charles Peirce: Sembolleri ve İstiareleri Kavramsallaştırma” adlı seminer gerçekleştirildi

Baunde Charles Peirce Konulu Seminer Duzenlendi 1

Balıkesir Üniversitesi Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Gelibolu Konferans Salonunda düzenlenen seminer, Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü tarafından organize edildi. Etkinliğe, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil İbrahim Şahin ile akademik ve idari personel katıldı.

Baunde Charles Peirce Konulu Seminer Duzenlendi 2

Prof. Dr. Mladenov’un Sunumu: Seminerde, Prof. Dr. Ivan Mladenov Charles Peirce’ün semboller ve istiareler üzerine olan kavramsal katkılarını detaylı bir şekilde anlattı. Katılımcılar, Peirce’ün bu alanlardaki teorilerini ve uygulamalarını öğrenme fırsatı buldu.

Baunde Charles Peirce Konulu Seminer Duzenlendi 3

Teşekkür Belgesi ve Kapanış: Seminerin sonunda, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil İbrahim Şahin tarafından Prof. Dr. Ivan Mladenov’a teşekkür belgesi takdim edildi. Etkinlik, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

2. Lavanta Günleri Balıkesir’de Başladı

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu